|  DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA  

Nahajate se tukaj

    Regijska tekmovanja za uvrstitev na Domijado

    Dijaki so se v torek, 06. 03. 2018, udeležili regijskega tekmovanja v odbojki in izbora za kulturno točko Domijade, ki je potekalo v Domu Janeza Boska. V odbojki so dijaki in dijakinje dosegli 3. mesto. V kulturnem delu so se dijaki predstavili s skladbo Casanova in dosegli 5. mesto.

    V četrtek, 08. 03. 2018, pa se je regijsko tekmovanje nadaljevalo v Dijaškem in študentskem domu Novo mesto. Naši dijaki so se udeležili tekmovanja v nogometu, kjer so dosegli 3. mesto. Šest dijakov se je udeležilo tudi tekmovanja v strelstvu. Dijaki so skupno dosegli 2. mesto. Med posamezniki je bil najboljši dijak naše ekipe Jean Mark Solomun. Dijakinje so se prav tako odlično odrezale, saj so dosegle 1. mesto in se uvrstile na medregijsko tekmovanje. Njihov dosežek je bil izjemen, saj so se prav vse članice naše ekipe uvrstile na prva tri mesta v konkurenci deklet. Najboljši rezultat je dosegla dijakinja Urška Suhodolnik.